Kochamy i akceptujemy zwierzęta

Regulamin przyjmowania zwierząt w Hotelu Gołuń

 1. Na terenie hotelu mogą przebywać zwierzęta domowe.
 2. Hotel przyjmuje zwierzęta domowe za dodatkową opłatą wykazaną w cenniku. Zakwaterowanie Gości ze zwierzętami możliwe jest jedynie w wyznaczonych pokojach W przypadku braku takich pokoi przyjęcie zwierzęcia nie jest możliwe.
 3. Zgodę na pobyt zwierzęcia w hotelu wydaje recepcja po wcześniejszym przeprowadzeniu wywiadu. W podejmowaniu decyzji o przyjęciu zwierząt (głównie psów) będzie brała pod uwagę ich temperament oraz wytresowanie.
 4. Do hotelu przyjmowane są zwierzęta zdrowe, posiadające książeczki zdrowia (aktualne szczepienie i odrobaczenie).
 5. Jeżeli pościel w pokoju, w którym przebywa zwierzę będzie przez nie zabrudzona (sierść, błoto) lub zniszczona następuje utrata kaucji
 6. Wszystkie szkody powyżej 200,-zł w mieniu hotelu bądź mieniu innych Gości oraz zabrudzenia wymagające dodatkowej pracy personelu spowodowane przez zwierzęta będą wyceniane przez dyrekcję hotelu, a ich kosztami będą obciążeni Właściciele.
 7. Właściciele są odpowiedzialni za zachowanie przez swoje zwierzęta ciszy  w hotelu i nie zakłócanie spokoju innym Gościom. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości bądź personelu hotel zastrzega sobie prawo do prośby o usunięcie zwierzęcia z hotelu.
 8. W miejscach ogólnodostępnych właściciel ma obowiązek trzymania psa na smyczy oraz w kagańcu.
 9. Zabrania się wprowadzania zwierząt do punktów gastronomicznych (restauracja, lobby bar, klub) z wyjątkiem tarasu.
 10. Zwierzęta nie mogą przebywać na terenie plaż, boisk, palcu zabaw oraz miejsc służących do rekreacji gości (trawniki przed budynkami hotelowymi przy plaży)
 11. Właściciel jest obowiązany każdorazowo sprzątać odchody pozostawione przez swoje zwierzę.
 12. Na rzecz ewentualnych szkód pobierana jest kaucja w wysokości 200,-zł

Opłata za każde zwierzę domowe: 20 PLN/ 1 doba

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.